אודות - קבוצת בראשית - ניהול וליווי פרויקטים בהתחדשות עירונית

אודות

להתחדש בדרך הנכונה - תמ"א בלי ליפול

פרויקט התחדשות עירונית הוא תזמורת ובה המון כלים: אדריכל, קונסטרוקטור, עורכי דין, יועצים, שמאים ועוד. עשרות בעלי מקצוע אשר חוברים יחדיו כדי לבנות יצירה אחת הרמונית. אתם יכולים לקחת בעלי המקצוע הטובים ביותר, היקרים ביותר או הידועים ביותר, וכל אחד מהם יפיק צליל נהדר. אולם, אך רק השילוב של כולם יכול להפוך יצירה למושלמת.

כאן קבוצת בראשית נכנסת לתמונה.

חוסר תיאום וחוסר תקשורת מספיקים בין בעלי המקצוע השונים, יגרמו לבעיות שונות – החל מעיכוב בלוחות הזמנים וחריגה מהתקציב במקרה הטוב, ועד להפסדים כספיים ולכשלון של הפרוייקט במקרה הרע.

רוב הדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית מתקשים לבחור בעצמם בעלי מקצוע מתאימים ואיכותיים, לפקח על כולם, לתאם ביניהם ולדעת מה בדיוק לבקש מהם לעשות כדי למנוע טעויות ובעיות עתידיות.

קבוצת בראשית מנצחת על תזמורת של בעלי מקצוע, מהטובים בתחומם על מנת להפיק יצירת מגורים שלמה ומדויקת.

אם אתם דיירים בפרויקט של התחדשות עירונית מסוג תמ"א 38/1 (חיזוק ותוספת), תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) או פינוי בינוי, אתם צריכים את קבוצת בראשית לצדכם. קבוצת בראשית מהווה גורם מקצועי שינהל עבורכם את הפרויקט ויגן על האינטרסים שלכם מול היזם.

החברה הוקמה ע"י אריאל יוסף, בעלים ומנכ"ל קבוצת בראשית, שבעברו שימש כסמנכ"ל פרויקטים במספר חברות נדל"ן, מהבולטות בישראל, ומאחוריו ניסיון ניהול פרויקטים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים.

אלוף (מיל'), יום טוב סמיה משמש כנשיא קבוצת בראשית ורותם את ניסיונו רב-השנים בניהול תהליכים מורכבים בצבא ובאזרחות לקידום הפרויקטים של הקבוצה.

ליווי מלא לאורך כל חיי הפרויקט

• ארגון וליווי הדיירים משלב אפס

• בדיקת זכאות וניתוח סיכונים כלכלי ואדריכלי לפרויקט

• המלצה שלנו לגבי אפשרויות מימוש הפרויקט.

• מכרז יזמים/קבלנים – מכרז מפורט עם חישוב זכויות אדריכלי, בטחונות וערבויות מינימליות, זכויות מקסימליות והגנה מירבית לדיירים.

• פיקוח הנדסי בתקופת הרישוי, הבנייה והבדק

• בחירת יזם –קבוצת בראשית, בשיתוף הדיירים, בוחרים את היזם שהביא את ההצעה האטרקטיביות ביותר ואשר ממקסמת את זכויות הדיירים בפרויקט. הבחירה מתבצעת תוך התחשבות בפרמטרים של טיב היזם, ניסיונו בביצוע פרויקטים מסוג תמ"א 38, עמידה מוכחת בלוחות זמנים, הערבויות שביכולתו להעמיד ועוד.

• שינוי תב"ע בשם הדיירים

• ליווי משפטי – עורכי הדין מותאמים לסוג הפרויקט המדובר. בפרויקטים מסוג תמ"א 38 אנו עובדים עם עורכי דין המתמחים בתחום התמ"א החל משנת 2008 והינם בעלי ידע וניסיון רב בייצוג בניינים. בפרויקטים מסוג פינוי בינוי אנו עובדים עם משרדי עורכי דין גדולים על-מנת שיוכלו לתת גם מענה לוגיסטי לטיפול בעשרות, ולעיתים מאות דיירים. עורך הדין מטעם הדיירים מעניק ליווי וייעוץ משפטי מקצועי לאורך כל שלבי תוכנית הבנייה במסגרת הפרויקט. הייעוץ כולל את קביעת תנאי החוזה, החתימה על ההסכם, לרבות טיפול בדיירים מתנגדים במקרה של התחדשות עירונית, ועד לסיום הבנייה ורישום צו בית משותף.

תהליך העבודה – כך זה יראה כשנתחיל לעבוד ביחד

1. פגישת היכרות ראשונה עם הדיירים על מנת להבין את סטטוס הפרויקט.

2. בדיקה ראשונית של הפרויקט (משפטית, כלכלית, אדריכלית).

3. בדיקה של הנכונות מצד הדיירים.

4. מינוי של קבוצת בראשית כמנהלי הפרויקט. במידה והדיירים לא מגובשים, אנו דואגים לארגן את הרוב הנדרש של הדיירים על מנת להתקדם בתהליך.

5. בחינה לעומק של הפרויקט.

6. במידה ומדובר בפרויקט הדורש שינוי תב"ע, קבוצת בראשית תקדם ותנהל את השינוי באופן עצמאי בשם הדיירים.

7. עריכת מכרז יזמים. לאחר הכנת מכרז מפורט (הכולל גם דרישות מינימום מהיזם), אנו מפיצים את המכרז ליזמים רלוונטיים ויחד עם הדיירים מתחילים תהליך של בחירת יזם.

8. חתימת הסכם מפורט מול היזם הנבחר. על מנת לוודא שזכויות הלקוחות נשמרים, תהליך החתימה מלווה על ידי אנשי המקצוע של קבוצת בראשית (לרבות אדריכל ומפקח הנדסי).

9. פיקוח הנדסי בזמן תהליך הרישוי, הבנייה ושנת הבדק.

אריאל יוסף

בעלים ומנכ"ל

בהשכלתו אריאל עו"ד ומגשר בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובתקשורת (BA) ותואר שני במשפטים (LL.M). איש פרויקטים מנוסה שכיהן כסמנכ"ל פרויקטים במספר חברות נדל"ן, מהמובילות בישראל, שמאחוריו פרויקטים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים. לאריאל גם פעילות ענפה בתחום החינוך, והוא הבעלים של ProMUNers – בית הספר הרב-תחומי למנהיגות וניהול המכשיר מאות תלמידי תיכון בשנה בתחומי המנהיגות והדיפלומטיה.

שלומי אזולאי

סמנכ"ל פרויקטים

מנהל ומלווה פרויקטים בהתחדשות עירונית. בעל תואר במנהל עסקים והשכלה מקצועית בתחום תשתיות תקשורת. מייסד ומנהל חברות ישראליות בחו"ל, במסגרתם מנהל מערך פרויקטים רחבי היקף ועתירי תקציב בחברות Hi-Tech ותשתיות תקשורת. מארגן מוסמך בהתחדשות עירונית מטעם הפקולטה למשפטים ומרכז הגר - המכון לאומנויות המשפט, אוניברסיטת תל אביב. מתמחה בהובלת מכרזים והחתמת חוזים.

אלכס ברג

מנהל מחלקת פיקוח בנייה מטעם דיירים

בעל תואר הנדסאי בניין ותואר B.A. במנהל עסקים. אלכס בעל ניסיון של מעל ל-10 שנים בתחום ניהול ופיקוח פרויקטים למגורים ומשרדים בהיקפים גדולים, ביניהם ניהול ופיקוח פרויקטים של מאות יח"ד בחברת מדפיס זרזקי תחת אורי מדפיס ואריאל זרזקי. כמו כן, לאלכס ניסיון ברב בתהליכי רישוי, לרבות קיצור זמנים משמעותי בתהליכים אלו, תוך שיתוף פעולה עם המתכננים, בעיקר מול עירית תל אביב, ראשון לציון, גבעתיים ועוד.

יוליה אוריה שלומנזון

אדריכלית ומנהלת פרויקטים

בוגרת תואר B.ARCH באוניברסיטת אריאל ואוניברסיטת פירנצה ובעלת 8 שנים של ניסיון במשרדי אדריכלות ונדל"ן מובילים בארץ. בעלת משרד אדריכלות עצמאי "JOY" המתחמה ביצירת אושר בכל חלל שמתכננים באמצעות יצירתיות, אנושיות ומקצועיות. יוליה היא מומחית בראיית התמונה הכוללת גם בפן התכנוני וגם בפן הכלכלי-רווחי של הפרויקט. יוליה גם בעלת בלוג urbanYsa העוסק במחקר בתחום הנדל"ן ותיעוד החיים האורבניים במרחבים השונים.

איציק אברמוב

מנהל פרויקט

בעל רקע כמנהל תשתיות ואבטחת מידע עם רקע בניהול פרויקטים מעולם ההייטק. לאיציק ניסיון רב בטיפול בעסקאות מורכבות הדורשות תהליכי גישור בין בעלי הדירות. איציק ניהל וליווה עד היום פרויקטים בגוש דן והצליח לקדם פרויקטים שהיו תקועים שנים בשל סכסוכים בין בעלי הדירות. לאיציק ניסיון ייחודי באיתור וגיוס יזמים וקבלנים מנוסים אשר נכנסו לנעליים של היזמים הקודמים והמשיכו את הפרויקט.

איגור סרקיז‎

סמנכ"ל שיווק

יועץ נדל"ן עם ניסיון של חמש שנים בנדל"ן למגורים ולמסחר. לאיגור גם ניסיון עשיר בניתוח עסקאות וכדאיות כלכלית בהתחדשות עירונית.

ניהול ופיקוח בפרויקטים

תיאום תכנון לפרויקט 52 יח"ד בראשל"צ בעלי קרקע פרטי ים | תיאום תכנון 72 יח"ד ברחובות שכטר אופטיקנה | ניהול תיאום ופיקוח – 140 יח"ד, פ"ת קרדן נדל"ן | ניהול תיאום ופיקוח – 100 יח"ד בר"ג קבוצת רכישה | המעיין 15 גבעתיים , 20 יח" ד ניהול ותיאום הפרויקט | היסמין 8 חולון , 26 יח"ד ניהול ופיקוח | משרדי קבוצת גטר פ"ת – 9,000 מ"ר ניהול ביצוע | מעבדות שירות קבוצת גטר בפ"ת – 1,500 מ"ר עבודות הריסה ובנייה מחדש | איילון ביטוח שיפוץ והקמה של משרדים שונים בירושלים וברמת גן. 450-650 מ"ר | משרדי קומטל פ"ת – 3,000 מ"ר ניהול ביצוע | משרדים בניין אינטרגרין פ"ת – 5,000 מ"ר ניהול ביצוע | משרדי פלמן את פלמן ניהול פיקוח – 300 מ"ר | משרדים חברת מדפיס זרזקי – 200 מ"ר.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות