קבוצת בראשית היא קודם כל חברת ניהול פרויקטים. שאנחנו נכנסים לעסקה אנחנו חושבים כבר מהרגע הראשון על איך העסקה תתנהל בהמשך הדרך ולא רק אחרי שהמשקיע ייכנס.

לקוח שקונה מאיתנו היום קרקע להשקעה יודע שהוא נכנס לעסקה שבה כאשר הקרקע תופשר לבנייה, יהיה מנגנון מסודר ומובנה שייכנס לפעולה והחלקה שהוא קנה תתממש לנכס.

לאור האמור לעיל, אנו משקיעים מאמצים וזמן רב בתכנון מדויק של שלבי העסקה ובסגירה הרמטית של כל הפרטים הכי קטנים שיש על מנת שהלקוחות שלנו לא ייתקעו בהמשך הדרך עם נכסים שלא ניתן לממש אותם.

כל עסקה עוברת מספר שלבים לפני שהיא עוברת לשיווק ללקוחות שלנו:

 

1. בדיקת תכנונית

כאשר נכנסת עסקה חדשה אנו מבצעים בדיקה מקיפה של העסקה על מנת להבין את הסיכונים והסיכויים. בדיקה של העסקה כרוכה בדרך כלל בבדיקה תכנונית על ידי אדריכל שמרכז את כל התכניות שחלות על המגרש ומוודא את זכויות הבנייה הקיימות והעתידות.

 

2. בדיקה כלכלית

לאחר ניתוח אדריכלי, העסקה עוברת לשלב הבא של ניתוח כלכלי. בשלב זה העסקה נבדקת על ידי הצוות המקצועי שלנו. הבדיקה המקיפה למעשה מייצרת דו"ח אפס לעסקה. בעסקאות של קרקע שאינה זמינה לבנייה, אנו מזמינים גם דו"ח שמאי אובייקטיבי על פי תקן 22 (תקנות שיווק קרקעות לציבור).

 

3. הצעה מדויקת

לאחר שבחנו את העסקה, אנו מעבירים לבעלי הקרקע / נכס הצעה מסודרת לשיתוף פעולה. בחלק מהעסקאות אנו רוכשים את הנכס, בחלק מבצעים עסקאות קומבינציה ובחלק אנו לוקחים אופציה. העסקה שאנו בונים תמיד לוקחת בחשבון את טובת הלקוחות שלנו, הן ברמת התשואה המקסימלית והן ברמת ההוצאות המינימליות (מיסוי, אגרות וכו').

 

4. חליפה מימונית

לאחר שהעסקה נסגרה ויש לנו מוצר מוכן למכירה ללקוחות שלנו, אנו תופרים מראש חליפה מימונית ללקוחות שלנו כך שהם יוכלו לבצע את העסקאות עם הון עצמי נמוך ככל האפשר ועם ריביות אטרקטיביות.