קבוצת בראשית מעמידה לרשות הלקוחות עורך דין שתפקידו לשמור ולהגן על האינטרסים של הדיירים מול היזם ולוודא שהדיירים מקבלים את מלוא הזכויות המגיעות להם.

עורכי הדין מותאמים לסוג הפרויקט המדובר. בפרויקטים מסוג תמ"א 38 אנו עובדים עם עורכי דין המתמחים בתחום התמ"א החל משנת 2008 והינם בעלי ידע וניסיון רב בייצוג בניינים. בפרויקטים מסוג פינוי בינוי אנו עובדים עם משרדי עורכי דין גדולים על-מנת שיוכלו לתת גם מענה לוגיסטי לטיפול בעשרות, ולעיתים מאות דיירים.

עורך הדין מטעם הדיירים מעניק ליווי וייעוץ משפטי מקצועי לאורך כל שלבי תוכנית הבנייה במסגרת הפרויקט. הייעוץ כולל את קביעת תנאי החוזה, החתימה על ההסכם, לרבות טיפול בדיירים מתנגדים במקרה של התחדשות עירונית, ועד לסיום הבנייה ורישום צו בית משותף.

כנהוג בפרויטים של התחדשות עירונית, כל ההוצאות המשפטיות משולמות על-ידי וזאת כחלק מתנאי החוזה של קבוצת בראשית מול היזם.

If you're looking to find an essayist of top quality, you need to be aware of what you look for. Although there are many https://www.canyon-news.com/best-essay-writing-services-a-quick-solution-to-your-academic-problems/144094 options to choose a trustworthy essay writer but there are certain aspects to take into consideration before you make the decision. These are just a few: