פרוט העסקה

הזדמנות חד פעמית להשקעה בפארק תעשייה ומסחר חדרה.

במקביל לצמיחה המטאורית של חדרה כעיר מגורים באיכות גבוהה, יוזמת ומממנת עיריית חדרה בשלוש השנים האחרונות את תכנית חד/1800 המיועדת להרחבת אזור התעשייה הצפוני של העיר ב-1,100 דונם.

תכנית חד/ 1800 הינה תכנית מודרנית כדוגמת פארק קיסריה ואזור תעשיה הרצלייה – וכוללת משרדים, אזור מסחר, אזור בילוי, מבני לוגיסטיקה, פאוור סנטר, מתקני ספורט ונופש ותעשיה קלה.

למקום נגישות גבוהה והוא קרוב לכבישים בין עירוניים רבים ולתוואי תחנת רכבת עתידית.
בתוכנית מגרשים של 5 דונם ועד מגרשים של 30 דונם, דבר המעניק אפשרויות רבות ומגוונות לעסקים שונים, קטנים כגדולים.
בפברואר האחרון החליטה וועדת התכנון המקומית על הפקדת תכנית מפורטת חדשה למתחם 1800 בוועדת התכנון המחוזית (תכנית מספר 302-0447235). התכנית שחלה על שטח של כ 970 דונם, מייעדת בנייה כוללת של כ 600,000 מ"ר, בייעודים לטובת תעשייה כבדה וקלה, בנוסף לשטחי תעסוקה ומסחר.

היתרונות

  • הקרקע הינה קרקע פרטית. יחידות קרקע של 100 מ”ר עם רישום מלא בטאבו על שם הקונה.
  • היזם של התכנית ומי שמקדם אותה היא עיריית חדרה.
  • ודאות גבוהה: קרקע בשלבים מאוד מתקדמים אבל לפני עליית ערך משמעותית.
  • זמנים קצרים: לאור ההתקדמות בתהליכי ההסדרה של הקרקע יש צפי לזמנים קצרים ביותר עד להפשרה.
  • מיקום מנצח: הזדמנות נדירה לרכישה במיקום איכותי ונגיש עם חיבור מהיר לכביש ראשיים.
  • חלק מהמרקם העירוני של העיר חדרה.
  • מספר החלקות מוגבל ביותר.
  • קרקע חקלאית להשקעה לפי תקן 22. הקרקע אינה זמינה לבניה.

עכשיו זה הזמן שלכם

נשארו יחידות אחרונות במחיר הזה. אם גם אתם רוצים להנות מהזדמנות חד פעמית שלא תחזור על עצמה, קרקע פרטית (100 מ"ר) בפארק תעשיה ומסחר חדרה, השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

נאות בראשית –30 שנה של ניסיון איכות ואמינות

נאות בראשית הוקמה ע"י שותפות בין קבוצת נאות המכבים וקבוצת בראשית – שתי קבוצות וותיקות ומנוסות אשר בנו ובונות אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מטרים של משרדים ואשר חולקות חזון ותרבות עסקית של אמינות, שקיפות והשאת ערך לכל לקוחותיהן אשר חוזרים להשקיע שוב ושוב לאורך 30 שנות פעילותן.

קבוצת בראשית הינה חברה פרטית המתמחה בניהול ייזום ושיווק נדל"ן

העיסוק שלנו גורם לנו להיות במרכז העניינים והשקעות נדל"ן אטרקטיביות זורמות אלינו מכל עבר, הן מיזמים וקבלנים והן מבעלי קרקעות ומשקיעים. כקבוצה מקצועית שמנהלת פרויקטים בהיקפים משמעותיים, יש לנו את היכולת לבחון את ההשקעות שזורמות אלינו ולהציע לכם את השמנת, ההשקעות שלדעתנו יכולות להניב את התשואה הגבוהה ביותר ליחס להשקעה ורמת הסיכון בהן היא הנמוכה ביותר. בין ההשקעות שאנו מציעים לקהל המשקיעים שלנו יש כמובן דירות למכירה בבניינים ומתחמים המיועדים להתחדשות עירונית (תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי); דירות בפרויקטים מתקדמים של התחדשות עירונית; קרקעות בשינוי יעוד, דירות מעניינות ועוד.

קבוצת נאות המכבים התאגדה והחלה בפעילותה העסקית בספטמבר 1992 ומנוהלת על ידי היו"ר מר שלום פיצ'חדזה והמנכ"לים המשותפים מר איתי תירוש ומר דני ארז. הקבוצה מתמחה ביזום, בניה, שיווק וניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן, ויצירת מסלול A-Z באופן מקיף, אחראי ובטוח. בשנת 2010 התמזגה לתוך פעילות החברה – חברת תירגב, המנוהלת על ידי מר איתי תירוש והמתמחה גם בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. איכות, הגינות ויחס אישי – הם הערכים החשובים ביותר של הקבוצה. בלמעלה מ – 30 שנות עשיה בעולם הנדל"ן, הקבוצה יזמה, שיווקה וניהלה עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, הן כפרויקט יזום בתחומי הנדל"ן המסחרי והפרטי, והן במסגרת התחדשות עירונית וע"י כך, צברה ניסיון עצום ביזום, בניה וניהול פרויקטים מגוונים ברחבי הארץ. כיום הקבוצה מקימה באופן פעיל שניים-עשר פרויקטים במקביל, בשלבי בניה ומסירה של שישה פרויקטים ובתהליכי עיצוב ואישור של שישה פרויקטים נוספים.

בואו להשקיע בעתיד שלכם היום – התקשרו ל-03-374-1354 או מלאו את טופס הצור קשר >