מחלקת הכנסים של קבוצת בראשית – הדרך שלך להשקעות נדל"ן

קבוצת בראשית עובדת בשטח. נכון, יש לנו משרדים אבל אנחנו חיים את השטח ורוב היום אנו מבלים בפגישות אישיות עם משקיעים, בעלי קרקעות, רשויות מקומיות, יזמים, קבלנים ועוד.

אנחנו במגע יום יומי עם מאות קבלנים ויזמים ועם אלפי בעלי דירות ברחבי הארץ.

העיסוק שלנו גורם לנו להיות במרכז העניינים והשקעות נדל"ן אטרקטיביות זורמות אלינו מכל עבר, הן מיזמים וקבלנים והן מבעלי קרקעות ומשקיעים. כקבוצה מקצועית שמנהלת פרויקטים בהיקפים משמעותיים, יש לנו את היכולת לבחון את ההשקעות שזורמות אלינו ולהציע לכם את השמנת, ההשקעות שלדעתנו יכולות להניב את התשואה הגבוהה ביותר ליחס להשקעה ורמת הסיכון בהן היא הנמוכה ביותר.

בין ההשקעות שאנו מציעים לקהל המשקיעים שלנו יש כמובן דירות למכירה בבניינים ומתחמים המיועדים להתחדשות עירונית (תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי); דירות בפרויקטים מתקדמים של התחדשות עירונית; קרקעות בשינוי יעוד, דירות מעניינות ועוד.

השקעה בנדל"ן בעלויות נמוכות

במהלך השנים יצרנו פורטפוליו השקעות מגוון שמאפשר השקעות בנדל"ן החל מסכום של כ-200,000 ₪ עבור קרקע חקלאית עם פוטנציאל שינוי יעוד ועד לסכומים של 1,500,000 ₪ עבור דירות למכירה בבניינים ומתחמים המיועדים להתחדשות עירונית.

ההשקעה בקרקעות היא נמוכה משמעותית מהשקעה באפיקים אחרים בנדל”ן, עובדה שמאפשרת פיזור השקעה . עובדה זו מאפשרת להשקיע בנדל”ן בעלויות נמוכות יחסית ולפזר את תיק ההשקעות.

השבחת קרקע הינו תהליך שמעלה את ערך הקרקע במאות אחוזים. תהליך השבחה מוצלח מגלם תשואה גבוהה ביותר אותה כמעט בלתי אפשרי להשיג באפיקי השקעה אחרים. מחירי הקרקעות והאדמות ככלל בישראל מצויים בעלייה מתמדת, מאחר וקצב גידול האוכלוסיה גובר ויוצר מצוקת קרקע לבנייה. רכישת קרקע פרטית היא אחת הדרכים עבורכם ליהנות מנכס ממשי המניב תשואות, ללא סיכון מיותר.

אנו פועלים במרץ על מנת לזקק את הקרקעות והעסקאות/נכסים במיקומים אסטרטגים עם פוטנציאל ריווחי גבוה.

למה להשקיע עם קבוצת בראשית?

  • ליווי אישי לכל אורך הדרך מאנשי מכירות מקצועיים שמבינים את העסקה.
  • פתרונות מימון להשלמת הון עצמי.
  • בחלק משמעותי של הפרויקטים החברה היא זו שמקדמת את הפרויקט.
  • לקבוצת בראשית ניסיון רב שנים ומגוון בנדל"ן וצוות החברה מונה עו"ד, שמאים, מנהלי פרויקטים, יזמים, סמנכ"ל בחברות יזמות ובנייה לשעבר ואדריכלים.
  • אין עלויות תיווך. הקנייה היא ישירות מבעלי הקרקע.

נכסים להשקעה

דירות בהתחדשות עירונית

רובע הנחל – אשדוד

נתניה

הוד השרון

פי גלילות